Otázky a odpovědi

Proč bych se měl registrovat?

Především je tato volba na Vás a registrace je zcela dobrovolná. Registrovat se můžete kvůli dobrému pocitu z podpory projektu, který se snaží o osvětu lidí a vhledu do situace, která ovlivnila společenský vývoj, formou klasické literatury. Budete u zrodu psaní knihy, což ostatním zůstane nedostupné. Můžete komunikovat s autorem románu a ostatními registrovanými čtenáři prostřednictvím diskuzního fóra. Získáte buď 30%-ní slevu na vydanou knihu Revoluce za dva tisíce s věnováním nebo 15%-ní slevu s autogramem. A do budoucna možná i budete mít možnost setkání s autorem na nějaké besedě k tématu knihy.

Jak probíhá registrace?

Po vyplnění registračního formuláře obdržíte do 3 dnů pokyny k platbě. Po připsání platby na náš účet obdržíte opět nejpozději do 3 dnů heslo, s jehož pomocí se budete přihlašovat.

Kdy bude kniha dopsána?

Záleží na podpoře projektu a vnějších životních podmínkách autora románu. Nicméně předpokládáme, že do října roku 2016 bude román Revoluce za dva tisíce připraven k tisku. (optimistický odhad z roku 2015..)

Má cenu se registrovat, když bude román z více jak poloviny napsán?

Platí stejné jako u otázky: "Proč bych se měl registrovat?"

Především je tato volba na Vás a registrace je zcela dobrovolná. Registrovat se můžete kvůli dobrému pocitu z podpory projektu, který se snaží o osvětu lidí a vhledu do situace, která ovlivnila společenský vývoj, formou klasické literatury. Budete u zrodu psaní knihy, což ostatním zůstane nedostupné. Můžete komunikovat s autorem románu a ostatními registrovanými čtenáři prostřednictvím diskuzního fóra. Získáte buď 30%-ní slevu na vydanou knihu Revoluce za dva tisíce s věnováním nebo 15%-ní slevu s autogramem. A možná Vás bude čekat pozvánka na setkání s autorem u příležitosti nějaké besedy k tématu knihy.

I tisk knihy sebou nese nemalé náklady, takže umožníte její vznik..

Proč nevracíte registrační poplatek?

Tento projekt je víceméně charitativní akce. Jistě chápete, že jej neděláme pro to, aby se někdo zaregistroval, román si navzdory autorským právům stáhnul do svého počítače, a pak chtěl zpět peníze. Registrace je zcela dobrovolná a troufáme si tvrdit, že je především o Vašich vnitřních potřebách, které chceme naplnit.

V přepočtu na měsíc vychází cena pod třicet korun. Je tedy nižší, než například stojí mainstreamový časopis v trafice, který nemá zdaleka takovou vypovídací a užitnou hodnotu.

K čemu slouží zasílání novinek?

Prostřednictvím zasílání novinek Vás budeme informovat o zvěřejnění nových kapitol a jiných informací k našim stránkám a knize Revoluce za dva tisíce.

Určitě k tomu nedojde častěji než 1x do měsíce.

Jelikož samotný život ještě nedopsal závěrečnou kapitolu tématu románu, tak bychom Vás případně i výjimečně informovali o důležitých meznících. Například o zvratu v osudu zákona o exekucích.

Chtěl bych se na něco zeptat, ale nechci se zatím registrovat. Jak vás mohu kontaktovat?

K registraci dochází až zaplacením registračního poplatku. K dotazu využijte registrační formulář. Pokud Vám s odpovědí náhodou zašleme i údaje k platbě, pak se v případě neuhrazení nic neděje. Samozřejmě, že registraci můžete provést kdykoli později.

Jak vás mohu kontaktovat, když už jsem zaregistrován?

Jednak na nás již máte e-mail nebo můžete využít diskuzního fóra.

Pokud jste náš e-mail ztratil a nechcete se ptát prostřednictvím diskuzního fóra, tak využijte formulář pro registraci.

Mohu dát nějaký námět ke knize nebo připomínku?

Samozřejmě :)

Od toho zde máme diskuzní fórum..

Záznamy: 1 - 9 ze 9